Hotel Canata Kyoto

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Hotel Canata Kyoto
$$$$

Beschrijving

Het Hotel Canata Kyoto met 4 sterren bevindt zich in de Nakagyo (Speciale ) wijk, binnen 18 minuten lopen van het Keizerlijk Paleis van Kyoto en beschikt over 19 kamers met uitzicht op de berg. Één van de hoogtepunten van dit hotel is Wi-Fi in de hele accommodatie.

Locatie

Deze accommodatie heeft een centrale ligging in de nabijheid van Nijojo-mae metrostation. Het Gouden Paviljoen is op 10 minuten rjden van dit hotel, terwijl busstation Horikawa Marutamachi op ongeveer 800 meter afstand ligt. Het gebied beschikt over een aantal winkels, zoals de Markt van Nishiki niet te ver van dit pand in Kyoto.

Het dichtstbijzijnde metrostation ligt op bijna 250 meter afstand.

Kamers

De kamers van Canata Kyoto zijn uitgerust met een kluis, een persoonlijk kluisje en een flatscreen TV met satelliet zenders, en sommige hebben ook een privébadkamer. Gasten kunnen gebruikmaken van een gratis minibar en ontspannen met een flatscreen TV met satelliet zenders. Voor meer comfort worden toiletartikelen voor gasten en kamerjassen samen met een regendouche verstrekt.

Eten en Drinken

Sarasa Ontomo Yakigashi Kobo is gelegen maar 250 meter ver van dit hotel in Kyoto.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
vanaf 06:00-11:00
Voorzieningen
Geen parkeergelegenheid.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen ledikanten in de kamer.  Er zijn geen extra bedden in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Talen
Spaans, Japans
Gebouw
Aantal kamers:19
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Deluxe Kamer met een King Size Bed op de Bovenste Verdiepingen
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
Standaard Kamer
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Deluxe Kamer met een King Size Bed
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed2 enkele bedden
  • Douche
  • Verwarming
Toon 1 meer kamertypeMinder

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parking
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

24 uur bewakingsdienst

Eten/ Drinken

Bar/ lounge

Spa en ontspanning

Sauna

TV

Flat-screen TV

Lift

Diensten

  • Huishouding

Eten

  • Bar/ lounge

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Spa en Recreatie

  • Sauna

Kamer met uitzicht op

  • Uitzicht op de bergen

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker

Media

  • Flat-screen TV

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Hotel Canata Kyoto

💵 Laagste kamerprijs 93 €
📏 Afstand tot het centrum 1.4 km
🗺️ Locatie beoordeling 9.6
✈️ Afstand tot de luchthaven 48.5 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Osaka Itami Luchthaven, ITM

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
14-1 Tsuchibacho Nakagyoku, Kyoto, Japan, 604-0055
Kaartweergave
14-1 Tsuchibacho Nakagyoku, Kyoto, Japan, 604-0055
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Kasteel
Kasteel Nijo
530 m
Monzencho
Shinsenen-park
530 m
127 Shikiamicho
Shibori-museum
530 m
Pagode
Hounji-tempel
530 m
Restaurant
Cafe & Restaurant Cozy
170 m
Restaurant
Anagoya Noresore
90 m
Restaurant
Ichihana
140 m
Restaurant
Menya Shichifukujin
270 m
Restaurant
Tem-pu
160 m
Restaurant
Shishio
210 m
Restaurant
Cafe & Bar Charanke
160 m
Restaurant
Masusan Coffee Shop
270 m
Restaurant
Café Hello Good-bye
160 m
Restaurant
Ikkon
330 m
Restaurant
Menbaka
970 m
Restaurant
Niku Bal Ginjiro Karasuma Oike Honten
380 m

Beoordelingen van Hotel Canata Kyoto

9.0 /10
Perfect
196 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Hotel Canata Kyoto

Welke luchthaven ligt het dichtst bij Hotel Canata Kyoto?
Hotel Canata Kyoto ligt op amper 50 km en binnen 52 minuten rijden van de luchthaven Osaka Itami.
Kan ik naast dit 4-sterren hotel openbaar vervoer vinden?
Ja, het Nijojo-mae metrostation ligt op 250 meter van dit 4-sterren hotel en de Horikawa Marutamachi bushalte bevindt zich op 800 meter afstand.
Zijn er eetgelegenheden in de buurt van dit hotel in Kyoto?
Voor een avondmaaltijd in de buurt van dit hotel in Kyoto kunnen gasten naar het restaurant Nudo op slechts 350 meter verwijderd van de accommodatie of Nagunekoputegi restaurant 250 op meter weg van de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel uitchecken?
Bij 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel kunt u van 06:00 tot en met 11:00 uitchecken.
Hoeveel kost een kamer bij Hotel Canata Kyoto?
De prijzen in Hotel Canata Kyoto beginnen op $119.
Welke betaalmethoden worden in 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel geaccepteerd?
Betaalmethoden in 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel zijn onder andere:
  • contant geld
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
Welke faciliteiten zijn inbegrepen in de kamers van dit 4-sterren hotel?
Elke kamer in dit 4-sterren hotel biedt een flatscreen TV met satellietzenders, sommige units hebben privébadkamers met toiletartikelen voor gasten en kamerjassen.
Is internet gratis in 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel?
Ja, 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel biedt draadloos internet gratis in de hele accommodatie aan.
Biedt 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel verhuurdiensten aan?
Bij 4-sterren Hotel Canata Kyoto hotel wordt u de mogelijkheid geboden om fietsen te huren.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer